XENESIS™ TruMatch™ halogénové žiarovky HB3

Hodnotenie zákazníkov:
4,4
33,00
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

Xenesis™ TruMatch™ sú halogénové autožiarovky s päticou HB3, ktoré výrazne prevyšujú životnosť obyčajných halogéniek spolu s vyššou svietivosťou -> vyššia miera bezpečnosti na cestách.

Sú patentované kanadskou firmou Bimmian a ich vývoj prebieha v Kanade.

NOVÝ MODEL 2022/2023!
Xenesis™ TruMatch™ žiarovky prešli modernizáciou, ktorá prináša vyššiu svietivosť o cca 60%, update UV filtera, ktorý neznižuje svietivosť a predlžuje životnosť.

Unikátnosť žiaroviek spočíva v špeciálnom patentovanom tvare vlákna Xenesis™ žiaroviek.
Vďaka užším medzerám medzi jednotlivými závitmi, no najmä vďaka chránenemu pomeru vzácnych plynov xenónu a kryptónu, má Xenesis™ žiarovka skutočne biele svetlo (garancia teploty svetla 4000 kelvinov). Zároveň xenón a kryptón slúžia ako ochrana vlákna, a teda žiarovka dokáže svietiť oveľa dlhšie. Po spojeních týchto atributov je Xenesiso 60 % silnejšia ako obyčajné halogénky.

Kostra žiarovky je vyrobená z vysokokvalitných materiálov odolných voči zmene teplôt, otrasom a prepäťovým šokom.

Jedine Xenesis™ vám vie zaručiť parametre ako dlhá životnosť, zlepšenie svietivosti o 60% a xenon look, pretože žiarovky sú vyrábané z kvalitných materiálov s dôrazom na precíznosť.

Xenesis™ TruMatch™ halogénové autožiarovky HB3 sú homologizované a spĺňajú všetky predpisy EÚ.

Nie je nutné upravovať svetlomet, žiarovky sa vymenia kus za kus.
Žiarovky sa nemusia zapisovať do technického preukazu.

Pozn.: pätica týchto žiaroviek je HB3.

Cena je uvedená za pár.


Hodnotenia produktu


Milan K.

Nové Zámky, Slovensko
Mám ich v hlavných svetlometoch, stretavacie-dialkove, svietivosť výborna spokojnosť.

Miloš Č.

Štrbské Pleso, Slovensko
Otestoval som už druhé žiarovky Xenesis. prvé boli H11 a teraz som zakúpil HB3. Obe verzie by som ohodnotil ako strednú variantu.
Po mestských komunikáciách sú v pohode. Já jazdím väčšinu cesty v horských zalesnených cestách a tam už to nebolo to, čo som očakával. Neodsudzujem, ale ani ich nepoužívam.

Michal P.

Bratislava, Slovensko
majú belšie svetlo ako bežné halogénové žiarovky a teda sú vhodné k LED obrysovým svetlám, použité v Suzuki Vitara (2015)

Petr Č.

Zlín, Česká republika
Krásnásvítivost a vypadají moc hezky.

Terézia G.

Banská Bystrica, Slovensko
Super Žiarovky mám ich na Honde CR-V ročník 2018 neviem si ich vynachváliť je to rozdiel od klasických obyčajných halogénov!!!Vymenila som všetko,čo sa dalo vymeniť za led podsvietenie v interiéri aj exteriéri nevyhodilo žiadnu chybu funguje všetko ako má maximálna spokojnosť ako aj komunikácia s touto firmou(internetovým predajom)hlavne s Ing P.Vavrákovou.
Plná verzia