Doprava a platba

Spoločnosť LED House s.r.o. spolupracuje so spoločnosťami Slovenská pošta, a.s. a DHL Parcel Slovensko spol. s r.o.

Slovenská pošta, a.s.

Doprava cez Slovenskú poštu, a.s. je spoľahlivý a lacný variant dopravy k zákazníkovi už na nasledujúci pracovný deň.

Poštár doručí zásielku na Vami uvedenú adresu do rúk adresáta alebo ním poverenej osoby. Prijímateľ svojím podpisom potvrdzuje prijatie zásielky.

Spoločnosť LED House s.r.o. odosiela tovar 1. triedou, čo znamená, že zákazník tovar obdrží v pracovný deň nasledujúci po dni odoslania zásielky. Zákazníkovi navyše odosielame email s číslom zásielky a možnosťou sledovania zásielky.

Produkt Doplnková služba Cena Bezplatná doprava pri nákupe nad Krajiny
doporučená zásielka Slovensko - 2,22€ 49,99€Slovensko
dobierka 0,84€

DHL Parcel Slovensko spol. s r.o.

Doprava cez DHL Parcel Slovensko spol. s r.o. je spoľahlivý a kvalitný variant dopravy k zákazníkovi, ktorý vyžaduje nadštandardné služby.

Kuriér doručí zásielku na Vami uvedenú adresu do rúk adresáta alebo ním poverenej osoby. Prijímateľ preukázaním sa dokladom totožnosti a svojím podpisom potvrdzuje prijatie zásielky.

Spoločnosť DHL Parcel Slovensko spol. s r.o. Vám zašle email aj SMS správu s číslom balíka, možnosťou sledovania balíka, dvojhodinovým rozpätím v ktorom bude zásielka doručená a telefónnym číslom kuriéra aj zákazníckeho servisu DHL. Prostredníctvom kontaktných informácií z emailu a SMS je možné sa dohodnúť s kuriérom na doručení v iný čas, na inú adresu alebo vyzdvihnutie balíka v depe spoločnosti DHL Parcel Slovensko spol. s r.o.
Zákazník obdrží zásielku v pracovný deň nasledujúci po dni odoslania zásielky.

Produkt Doplnková služba Cena Bezplatná doprava pri nákupe nad Krajiny
DHL Parcel Slovensko - 3,50€ 64,99€Slovensko
dobierka 1,00€
Plná verzia