XENESIS™ TruMatch™ halogénové žiarovky H4

Hodnotenie zákazníkov:
7 / 5
30,00
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

Xenesis™ TruMatch™ sú unikátne halogénove žiarovky H4, ktoré prevyšujú životnosť obyčajných, no najmä životnosť drahých značkových halogénových žiaroviek. Sú patentované kanadskou firmou Bimmian a ich vývoj prebieha v Kanade!

Xenesis™ TruMatch™ halogénove žiarovky H4 prešli modernizáciou v roku 2015, čo prináša ešte väčšiu svietivosť a ešte dlhšiu životnosť!

Unikátnosť žiaroviek spočíva v špeciálnom patentovanom tvare vlákna Xenesis™ žiaroviek. Vďaka užším medzerám medzi jednotlivými závitmi, no najmä vďaka tajnému pomeru vzácnych plynov xenónua kryptónu, má Xenesis™ žiarovka skutočne biele svetlo (garancia teploty svetla 4000 kelvinov). Zároveň xenón a kryptón slúžia ako ochrana vlákna, a teda žiarovka dokáže svietiť oveľa dlhšie a až o 30 % silnejšie.

Kostra žiarovky je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov odolných voči zmene teplôt, otrasom a prepäťovým šokom.

Jedine Xenesis™ vám vie zaručiť parametre ako dlhá životnosť, zlepšenie svietivosti o 30 % a xenon-look, pretože sa jedná o skutočne kvalitné žiarovky vyrábané na základe striktných požiadaviek kanadského trhu.

Samozrejme, Xensis™ TruMatch™ halogénové žiarovky sú homologizované a spĺňajú všetky predpisy.

Nie je nutné upravovať svetlomet, žiarovky sa len vymenia kus za kus.
Žiarovky sa nemusia zapisovať do technického preukazu.

 

Pozn.: pätica týchto žiaroviek je H4.

Cena je uvedená za pár.


Hodnotenia produktu

Pre pridanie komentáru je nutné sa prihlásiť.


Peter Stacho

Super ziarovky najlepsie na trhu

petlo

Ziarovky som si kupil v novembri 2013 a dnes v juni 2014 sa mi jedna vypalila. Jazdim vsak dost vela takze to nie je take hrozne.

Adam Zahumenský

Zatiaľ som spokojný. :)

Deliq

Pouzivam ich neustale od januara 2012 a stale sluzia!
Nadherne biele svetlo bez naznaku zltej, ktore je v tme prirodzenejsie pre oci.
Po skonceni ich zivotnosti jednoznacne kupujem opat...

Tomáš Keyzlar

Žiarovky sú super, svietia naozaj na bielo. Pozitívne ma prekvapilo balenie žiaroviek, ktoré je nadštandardné. K životnosti sa vyjadriť zatiaľ neviem, nakoľko ich mám pomerne krátku dobu.

Lukáš Plachý

Dobrý deň,
problém bol v super-prísnom spam filtri Vášho poskytovateľa emailovej schránke. Problém bol vyriešený a ako vidím, tovar ste už aj prevzali :-)

Gabriel Brunclík

Dobrý deň, minulý týždeň som u vás objednával XENESIS® TruMatch® halogénové žiarovky H4, 2 ks. Je táto moja objednávka u Vás evidovaná? Nakoľko som nedostal žiadne potvrdenie objednávky. Ďakujem Gabriel Brunclík.

Plná verzia