XENESIS™ TruMatch™ halogénové žiarovky H1

Hodnotenie zákazníkov:
5,0
30,00
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

 

Xenesis™ TruMatch™ sú unikátne halogénove žiarovky H1, ktoré prevyšujú životnosť obyčajných, no najmä životnosť drahých značkových halogénových žiaroviek. Sú patentované kanadskou firmou Bimmian a ich vývoj prebieha v Kanade!

Xenesis™ TruMatch™ halogénove žiarovky prešli modernizáciou v roku 2015, čo prináša ešte väčšiu svietivosť a ešte dlhšiu životnosť!

Unikátnosť žiaroviek spočíva v špeciálnom patentovanom tvare vlákna Xenesis™ žiaroviek.
Vďaka užším medzerám medzi jednotlivými závitmi, no najmä vďaka tajnému pomeru vzácnych plynov xenónu a kryptónu, má Xenesis™ žiarovka skutočne biele svetlo (garancia teploty svetla 4000 kelvinov). Zároveň xenón a kryptón slúžia ako ochrana vlákna, a teda žiarovka dokáže svietiť oveľa dlhšie a až o 30 % silnejšie.

Kostra žiarovky je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov odolných voči zmene teplôt, otrasom a prepäťovým šokom.

Jedine Xenesis™ vám vie zaručiť parametre ako dlhá životnosť, zlepšenie svietivosti o 30 % a xenon-look, pretože sa jedná o skutočne kvalitné žiarovky vyrábané na základe striktných požiadaviek kanadského trhu.

Samozrejme, Xensis™ TruMatch™ halogénové žiarovky H1 sú homologizované a spĺňajú všetky predpisy.

Nie je nutné upravovať svetlomet, žiarovky sa len vymenia kus za kus.
Žiarovky sa nemusia zapisovať do technického preukazu.

 

Pozn.: pätica týchto žiaroviek je H1.

Cena je uvedená za pár.


Hodnotenia produktu


Benjamin Takáč

Vlkanová, Slovensko
Vynikajuca kvalita ziaroviek, jasne biele svetlo, mozem len odporucat. Maximalna spokojnost s obchodom, na druhy den som mal tovar doma, tiez len a len odporucam.

Jaromir Liker

Nove Zamky, Slovensko
Mame automobil Seat Ibiza, výbava GT, r.v. '99. Žiarovky Xenesis som objednal už tretí krát a vždy maximálna spokojnosť. Obchod je maximálne ústretový, žiarovky som mal vždy do troch dní doma, pri reklamácii takisto maximálna ústretovosť, dostal som dokonca jednu žiarovku zadarmo :-)
Svetlo je o poznanie bledšie, a to aj oproti osram nightbraker, cool blue, atď.. Žiarovky mi pri každodennom používaní, pri najazdení cca 12-15000 km ročne, vydržia približne rok.... Prajem veľa úspechov.
Plná verzia