LED pracovné svetlo OFF ROAD DUAL

89,99€
59,99
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

Bez silného osvetlenia je takmer nemožné v noci bezpečne manévrovať s nákladnými vozidlami, navyše keď sú v jeho okolí prekážky či úzky prejazd.

LED pracovné svetlo OFF ROAD DUAL je NOVINKOU pre osvetlenie veľkých nákladných vozidiel! Svetlo má vynikajúcu odolnosť proti prachu a vode!

Svietidlá majú využitie aj pri prácach na poliach a v agro priemysle. V zahraničí sa osvedčili aj na malotraktoroch (napr. v kosačkách na golfové ihriská).

LED pracovné svetlo OFF ROAD DUAL je vyrobené z 2ks vysokosvietivých 15KW LED chipov Osram, ktoré sú usadené v dvoch parabolách, vďaka čomu získate dlhší a užší 3-stupňový lúč pre diaľkové osvetlenie. Vstavaný integrovaný obvod chráni LED čipy pred nadmerným teplom počas prevádzky, čím je zabezpečená dlhšia životnosť.

Kryt svetla vyrobený z leteckého hliníka je vynikajúci pre rýchlejší odvod tepla a vďaka pevnému držiaku je navrhnutý proti akémukoľvek drsnému prostrediu. Čierny kryt chráni svetlo a žltý obal vytvára žlté svetlo ideálne do dažďa, či snehových a hmlových podmienok.

Najčastejšie využitie: ako cúvacie svetlo, prisvecovanie okolia (traktory, malotraktory, kombajny, vysokozdvižné vozíky, štvorkolky, karavany)
Napájanie: 12-24V
Počet a typ diód: 2 ks vysokosvietivé 15KW Osram LED
Svietivosť: cca 2000lm
Teplota svetla: 6000Kelvinov
IP rating: IP67
Rozmery: šírka: 128 mm, výška: 110 mm, hĺbka: 45mm

 


Hodnotenia produktu


Plná verzia