LED auto žiarovka BAY15d Canbus biela

Hodnotenie zákazníkov:
4,0
20,00
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

LED auto žiarovka BAY15d Canbus biela dokáže spoľahlivo vyriešiť problém s vypisovaním chybového hlásenia v dennom svietenia a obrysových/brzdových svetiel u väčšiny áut. LED žiarovky dodajú Vášmu vozidlu moderný vzhľad a zvyšujú Vašu viditeľnosť a bezpečnosť na cestách. Jazdite štýlovo s Autoledkami!

Ako jediní spolupracujeme s výrobcami jednotlivých komponentov (LED chipy, PCB, driver a pod.), vďaka čomu sú Autoledky spojením tých najkvalitnejších komponentov, ktoré vo svete LED žiaroviek nájdete.

26 kusov vysokosvietivých SMD5050 diód od Bridgelux sú zárukou enormne vysokej svietivosti, životnosti a dokonalého 360 stupňového rozptylu svetla v parabole. Vďaka unikátnemu tvaru žiarovky, ktorá ma po obvode umiestnené pasívne chladenie, dokáže bezpečne simulovať odber až cca 520 mA. Táto žiarovka je vhodná aj do smerových, cúvacích alebo brzdových svetiel.

Cena je uvedená za kus.

Len na offroad a racing účely.


Hodnotenia produktu


Miloslav Hokr

Rokycany, Česká republika
Super Spokojenost maximální

Radoslav Bašťovanský

Nové Zámky, Slovensko
Zakúpil som jeden kus na vyskúšanie,svieti super.Jedna nevýhoda je,že trošku ťažšie ide napasovať,nakoľko je trocha mierne inak vyosená...vypisuje hlášku vypálenej žiarovky,ale vyriešim to rezistorom.
Plná verzia