Cree LED auto žiarovka T20 W21W Canbus biela 7440

Hodnotenie zákazníkov:
5,0
25,00
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

Cree LED auto žiarovka T20 W21W Canbus biela 7440 dokáže spoľahlivo vyriešiť problém s vypisovaním chybového hlásenia v dennom svietení a cúvacích svetlách u väčšiny áut. Snehobiele LED žiarovky dodajú Vášmu vozidlu moderný vzhľad a zvýšia Vašu viditeľnosť v premávke. Jazdite štýlovo a bezpečne s Autoledkami!

Ako jediní spolupracujeme s výrobcami jednotlivých komponentov (LED chipy, PCB, driver a pod.), vďaka čomu sú Autoledky spojením tých najkvalitnejších komponentov, ktoré vo svete LED žiaroviek nájdete.

Cree LED auto žiarovka T20 W21W Canbus biela 7440 obsahuje 16 kusov bielych Cree LED diód, ktoré spolu produkujú 1150 lumenov. Na vrchnej časti žiarovky sa nachádzajú 2ks Cree LED diód, ktoré sú umiestnené v mini šošovke, tzv. ,,mačacie oko" čo zvyšuje rozptyl svetla až na 120 stupňov. Na bokoch žiarovky sú spolu 4ks Cree diód, vďaka čomu žiarovka dosahuje v parabole 360° rozptyl svetla a teda 100% využitie emitovaného svetla. Vďaka týmto vlastnostiam je žiarovka neprehliadnuteľná z veľkej diaľky aj za silného slnečného svitu.

Žiarovka je vhodná aj do novších áut vybavených kontrolou vyhorených žiaroviek (obsahuje zabudovaný rezistor).

Najčastejšie využitie: smerové svetlo (,,smerovky"), denné svietenie, obrysové svetlo
Typ pätice: T20, 7440 (jednovlaknová žiarovka)
Svietivosť: cca 1150lm
Farba: snehobiela


Cena je uvedená za jeden kus.

Len na offroad a racing účely.

Hodnotenia produktu


Patrik R.

Hořice v Podkrkonoší , Česká republika
Vše doručeno v pořádku. I když jsem si zakoupil svoji vinou jiný tip tak vůbec nevadí, jelikož mi byl po tel. popsán postup jak poslat zpět a vyměnit za správný kus.

Jakub Gibala

Zlaté Moravce, Slovensko
Použil som do cúvacieho svetlometu. To je brutálny rozdiel, konečne pri cúvaní vidím kam idem. Časom možno vymením aj smerovky, zatiaľ som len skúsil ako to bude svietiť a je to paráda nič nehlasi a svieti pekne prerušovane. Len tá cena je dosť hlavne ak treba vymeniť všetky štyri.
Plná verzia