Cree LED auto žiarovka T20 W21 Canbus biela 5W 7443

Hodnotenie zákazníkov:
4,5
25,00
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

Cree LED auto žiarovka T20 W21 Canbus biela 5W 7443 dokáže spoľahlivo vyriešiť problém s vypisovaním chybového hlásenia v dennom svietení a zadných obrysových svetlách u väčšiny áut. Snehobiele LED žiarovky dodajú Vášmu vozidlu moderný vzhľad a zvýšia Vašu viditeľnosť v premávke. Jazdite štýlovo a bezpečne s Autoledkami!

Ako jediní spolupracujeme s výrobcami jednotlivých komponentov (LED chipy, PCB, driver a pod.), vďaka čomu sú Autoledky spojením tých najkvalitnejších komponentov, ktoré vo svete LED žiaroviek nájdete.

Cree LED auto žiarovka T20 W21 Canbus biela 5W 7443 obsahuje 16 kusov bielych Cree LED diód, ktoré spolu produkujú 1150 lumenov. Na vrchnej časti žiarovky sa nachádzajú 4ks Cree LED diód, ktoré sú umiestnene v mini šošovke, tzv. ,,mačacie oko" čo zvyšuje rozptyl svetla až na 120 stupňov. Na bokoch žiarovky sú spolu 4ks Cree diód, vďaka čomu žiarovka dosahuje v parabole 360° rozptyl svetla a teda 100% využitie emitovaného svetla. Vďaka týmto vlastnostiam je žiarovka neprehliadnuteľná z veľkej diaľky aj za silného slnečného svitu.

Žiarovka je vhodná aj do novších áut vybavených kontrolou vyhorených žiaroviek (obsahuje zabudovaný rezistor).

Najčastejšie využitie: smerové svetlo (,,smerovky"), denné svietenie, obrysové svetlo
Typ pätice: T20, 7443 (dvojvláknová žiarovka)
Svietivosť: cca 1150lm
Farba: snehobiela

Cena je uvedená za jeden kus.

Len na offroad a racing účely.

Hodnotenia produktu


Ján M.

Trenčím, Slovensko
Dakujem, svietia super - biele svetlo

Monika K.

Leopldov, Slovensko
Zatiaľ všetko OK počkáme na stk
Plná verzia