Cree LED auto žiarovka PW24w Canbus biela

Hodnotenie zákazníkov:
4,6
28,00
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

Cree LED auto žiarovky PW24w Canbus biela sú vhodné do denného svietenia ( napr. Golf VII. ) vďaka nim budete viditeľnejší pre ostatných účastníkov premávky.

Navyše snehobiela farba svetla v dennom svietení dodá Vášmu vozidlu elegantný, moderný vzhľad. Jazdite na cestách bezpečne a so štýlom.

Autoledky® Vám prinášajú najsilnejšiu a najkvalitnejšiu žiarovku s päticou PW24w dostupnú na trhu. Cree LED auto žiarovka PW24w Canbus biela poskytuje vďaka technológií BodyAluClimate™ vynikajúce chladenie, takže žiarovka je opäť o niečo odolnejšia voči prehrievaniu sa.

LED žiarovka obsahuje 16 kusov Cree LED diód, ktoré spolu produkujú extrémnych 1350 lumenov. Na vrchnej časti žiarovky sa nachádzajú 4ks Cree LED diód, ktoré sú umiestnené v mini šošovke, tzv. ,,mačacie oko" čo zvyšuje rozptyl svetla až na 120 stupňov. Na bokoch žiarovky je spolu 12 Cree diód, vďaka čomu žiarovka dosahuje v parabole 360° rozptyl svetla a teda 100% využitie emitovaného svetla. Vďaka týmto vlastnostiam je žiarovka neprehliadnuteľná z veľkej diaľky za silného slnečného svitu.

Žiarovka je vďaka systému canbus vhodná aj do novších áut vybavených kontrolou vypálených žiaroviek (obsahuje zabudovaný rezistor).Cena je uvedená za kus.


Hodnotenia produktu


Adam K.

Hlohovec, Slovensko
Príjemná komunikácia, rýchle dodanie, odporúčam.

Michaela M.

Český Krumlov , Česká republika
Neni co dodat. Proste doporucuji vsem. Bezvadna komunikace s p. Vavrakovou. Velice prijemny pristup.

Milan A.

Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Naprostá spokojenost s tímto obchodem

Martin U.

Trencin, Slovensko
rychle dodanie, zatial svietia ledky velmi dobre, chyba mi homologizacia ziarovky

Veronika P.

Chorvatský grob, Slovensko
Rýchle dodanie ledky fungujú super
Plná verzia