Cree LED auto žiarovka HB4 Canbus biela

27,00
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

Autoledky Vám vďaka spolupráci s výrobcami jednotlivých komponentov (LED chipy, PCB, driver a pod.), prinášajú opäť TOP kvalitu s päticou HB4.

Cree LED auto žiarovka HB4 Canbus biela s technológiou BodyAluClimate™ 2.generácie poskytuje vynikajúce chladenie a prestup tepla.

Vysoká svietivosť žiarovky HB4 zvýši Vašu viditeľnosť a bezpečnosť na cestách. Snehobiela farba svetla dodá Vášmu vozidlu moderný, luxusný vzhľad.

Autoledky® Vám teda prinášajú najsilnejšiu a najkvalitnejšiu žiarovku s päticou HB4.

LED žiarovka obsahuje 16 kusov Cree LED diód, ktoré spolu produkujú extrémnych 1350 lumenov. Na vrchnej časti žiarovky sa nachádzajú 4ks Cree LED diód, ktoré sú umiestnené v mini šošovke, tzv. ,,mačacie oko" čo zvyšuje rozptyl svetla až na 120 stupňov. Na bokoch žiarovky je spolu 12 Cree diód vďaka čomu žiarovka dosahuje v parabole 360​​° rozptyl svetla a teda 100% využitie emitovaného svetla. Vďaka týmto vlastnostiam je žiarovka neprehliadnuteľná z veľkej diaľky za silného slnečného svitu.

Žiarovka je vhodná aj do novších áut vybavených kontrolou vypálených žiaroviek (obsahuje zabudovaný rezistor).

Cena je uvedená za kus.


Technické údaje
Najčastejšie využitie: denné svietenie, hmlovky
Typ pätice: HB4 (9006)
Svietivosť: 1 350 lumenov
Farba: snehobiela
Canbus/odpor: áno
Rozmery: výška: 60mm, priemer: 18mm
Odber (mA): 770-850mA (cca 10,2W)
Napájanie: 9-32V
Uhol emitovaného svetla: 360°
Výrobca LED chipov, typ a počet: Cree XBD, 16ks
Bezpečné tepelné rozhranie: -20°- 85°
Len na offroad a racing účely. Pri niektorých vozidlách sa môže vyskytnúť problém s vypisovaním chybovej hlášky alebo pravidelným preblikavaním čo je spôsobené centrálnou riadiacou jednotkou vozidla. Preto sa prosím pred objednávkou informujte vopred (zo skúseností sa jedná o vozidlá: Audi A6 4F, Audi A8 4E a VW Passat CC.

Hodnotenia produktu


Plná verzia