California Car Scents - La Jolla Lemon - Citrón

3,99
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

California Car Scents je vôňa do auta vyrobená priamo v Spojených štátoch amerických (USA). Dlhotrvajúca vôňa je ukrytá v recyklovateľnej hliníkovej plechovke, ktorá obsahuje bloky lisovaného ľanu napusteného parfumom. Tento parfumovaný a prírodný materiál zaistí vášmu autu viac ako 60 nádherných voňavých dní.

Balenie a obsah California Scents

Praktický osviežovač vzduchu s pevnou náplňou v malej plechovke, ktorý rýchlo prevonia vaše auto. Súčasťou plechovky je plastový uzáver s otočným regulátorom, ktorým môžete okamžite zmeniť intenzitu vône, takže sa nemusíte báť príliš sýtej a ťažkej arómy. Každá plechovka obsahuje tri bloky lisovaného ľanu napusteného parfumom. Vďaka pevnej konzistencii osviežovačov vzduchu California Scents nehrozí žiadny únik tekutiny.

Ekologické vône do auta

Vône California Scents sú veľmi šetrné k životnému prostrediu. Obal je tvorený recyklovateľným hliníkom a náplňou (ľanové bloky), a vďaka svojmu prírodnému pôvodu sú plne biologicky odbúrateľné. Obsahujú len kvalitné 100 % čisté éterické oleje, prírodný citrusový extrakt, organické rastlinné výťažky, esencie a ďalšie prírodné vonné zložky. Doprajte vášmu autu nielen dokonalú funkčnosť, ale aj image, ktorý si zaslúži.

Vôňa - La Jolla Lemon – Citrón

Citrusová vôňa. Je ľahká a zároveň svieža.


Hodnotenia produktu


Plná verzia