Autožiarovka Sulfid C3W 31mm biela Ceramic

Hodnotenie zákazníkov:
5,0
6,80€
1,50
skladom - odosielame do 24 hodín
ks
Zvýšte viditeľnosť v interiéri Vášho vozidla s kvalitnými keramickými (COB) LED žiarovkami. Štýlovo a moderne s Autoledkami!
 
Autožiarovka Sulfid C3W 31mm biela Ceramic je LED dióda špeciálneho typu COB. Pre keramické diódy je charakteristická veľmi nízka, takmer nulová produkcia nechceného tepla, výsledkom čoho je vysoká efektivita tohto typu LED diódy.
 
Keramická dióda (COB) navyše emituje cca 1,5krát silnejšie svetlo v porovnaní s SMD5050 diódami, ktoré sú charakteristické pre žiarovky 2.generácie.
 
Žiarovka je náhradou za C3W 31mm vláknovú žiarovku a využíva sa najmä v interiéri novších áut a osvetlení ŠPZ.

 

Cena je uvedená za kus.

Technické údaje
Najčastejšie využitie: interiér, osvetlenie ŠPZ/EČV
Typ pätice: C3W, 31mm sufitová dióda
Svietivosť: cca 150 lumenov
Farba: snehobiela
Canbus/odpor: nie
Rozmery: šírka: 31mm, výška: 17mm
Odber (mA): 95mA (cca 1,3W)
Napájanie: 12V
Uhol emitovaného svetla: 180°
Výrobca LED chipov, typ a počet: Bridgelux COB
Bezpečné tepelné rozhranie: -20°- 85°

Hodnotenia produktu


Radovan R.

Revúca, Slovensko
Úplná spokojnosť. Som verným zákazníkom už niekoľko rokov a nikdy som nemal s ničím problém. Ako prístup obchodníka, tak samotný tovar, je perfektný. Tovar je odosielaný takmer okamžite.
Pokiaľ chcete ledky na občasné svietenie, kupujte na Aliexprese.
Avšak, za mňa - pokiaľ som chcel mať dlhodobú výdrž ledky, na ktorú som sa mohol spoľahnúť že sa mi nerozbliká po pár mesiacoch, mať kvalitu za super cenu, objednával som LED-ky výlučne z tohto obchodu. Nikdy ma nesklamali Odkladal som si aj faktúry - kvôli 2 r. záruke, ale už to nerobím - ledky mi držia 4,5,6...rokov a svietia stabilne a super.
Nech si objednáte akékoľvek Ledky, budete zaručene spokojní. Skúšal som rôzne obchody aliexpresu a verte mi, neoplatí sa to - kým vám vydrží jedna ledka od autoledky.sk , Aliexpresácke vymeníte asi 4-6x, čo vás v konečnom dôsledku vyjde drahšie, a máte s tým zbytočné problémy. A pôsobí to trápne, keď vás musia upozorniť úplne cudzí ľudia, že vám nesvieti, alebo bliká osvetlenie ŠPZ. Na takéto situácie môžete zabudnú s tovarom od autoledky.sk :)

Roman B.

Martin, Slovensko
Zatial spokojnost, svietia, neprehrievaju sa ako predosle halogenky. Svetlo tak akurat, cakal som vsak daco silnejsie podla cisla. Co neni minus, asi len zle ocakavanie ;)

Tomáš M.

Medzilaborce, Slovensko
Mám ich zatial len mesiac ale som spokojný

Juraj H.

Hviezdoslavov, Slovensko
Expresne dorucenie, vyborna kvalita
Plná verzia