Praktická darčeková krabica

99,00€
69,90
skladom - odosielame do 24 hodín
ks

Praktická darčeková krabica pre autičkára, ktorá obsahuje základné vybavenie. Čo v nej teda nájdeme?

Obsah krabice:

  • veľká sušiaca utierka – GREEN THUNDER TOWEL
  • vôňa do auta –  California Car Scents – višňa
  • WURTH MULTI 5IN1 olejový sprej 400 ml art. 5893 055 400
  • antistresová loptička Autoledky
  • kliešte s Logom Autoledky
  • nožík s Logom Autoledky
  • 20ks samolepiek na ochranu dverí s logom Autoledky
  • 3ks nálepiek Autoledky
Veľká sušiaca utierka – GREEN THUNDER TOWEL

Ten, kto má svoje vozidlo rád, chce ho mať čisté. A tiež chce, aby odstránenie nečistôt bolo precízne a šetrné. Pre tých, ktorí si radi na vozidlo siahnu sami, je vhodným darčekom mikrovláknová utierka GREEN THUNDER, ktorá bude vždy poruke. Disponuje extrémnou savosťou  a nezanecháva šmuhy. Dizajn bez okrajov zaručí najbezpečnejšie použitie na každom povrchu.

Vôňa do auta –  California Car Scents - višňa

Praktický osviežovač vzduchu California Scents s pevnou náplňou v malej plechovke, ktorý auto rýchlo prevonia. Darčeková krabica obsahuje najobľúbenejšiu vôňu Coronado Cherry. Táto vôňa má len kvalitné 100 % čisté éterické oleje, prírodný citrusový extrakt, organické rastlinné výťažky, esencie a ďalšie prírodné vonné zložky.

WURTH MULTI 5IN1 Olejový sprej 400 ml

Wurth Multi 5IN1 je všestranný sprej na široké použitie s multifunkčným rozprašovačom. Medzi jeho základne vlastnosti patrí mazanie, čistenie a chránenie povrchov. Odstraňuje hrdzu a chráni pred koróziou. Neobsahuje živice, kyseliny a silikón. Čo je najdôležitejšie, nepoškodzuje gumu, farby ani plasty. Vzhľadom na širokú škálu možností použitia bude šikovným pomocníkom každého autičkára.

Antistresová loptička Autoledky

Chcete pomôcť blízkej osobe znížiť hladinu stresu? Antistresová loptička je zábavným a premysleným darčekom. Je ľahká a prenosná, takže ju môže nosiť so sebou kdekoľvek a používať ju kedykoľvek. Táto loptička zmierňuje stres, precvičuje svaly na ruke a určite vyčarí úsmev na tvári.

Kliešte a nožík s Logom Autoledky

Kliešte a nožík sú multifunkčným nástrojom, ktorý sa hodí na rôzne "mikro" práce. Sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, ktoré zaisťujú ich dlhú životnosť a spoľahlivosť. Sú vhodné pre rôzne úkony. Naviac sú ozdobené logom Autoledky, čo z nich robí skvelý darček pre fanúšika Autoledek. Multifunkčnosť, kvalita a dizajn robí z týchto klieští a nožíka skvelý nástroj pre každého, kto potrebuje spoľahlivý a univerzálny nástroj.

Okrem praktickej darčekovej krabice, ktorá obsahuje základné vybavenie pre milovníka aut, odporúčame žiarovky XENESIS™ TruMatch™

  • Žiarovky XENESIS™ TruMatch™ sú vysoko kvalitné a poskytujú vynikajúcu svietivosť, ktorá autu dodá nový luxusný vzhľad. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú ich dlhú životnosť a spoľahlivosť. Sú ideálne pre všetky automobily a poskytujú lepšiu viditeľnosť pre vodiča. Pre zistenie pätice neváhajte využiť náš konfigurátor.

Hodnotenia produktu


Plná verzia