Black Friday: Nakúpte najlepšie produkty od Autolediek za skvelé ceny!

piatok, 27. novembra 2020
BLACK FRIDAY, ZľAVY, AUTOLEDKY

Najväčší nákupný sviatok roka je tu a v Autoledkách prináša so sebou parádne zľavy! Viete ale ktoré produkty sa najviac oplatí kúpiť? Z našej širokej ponuky sme vybrali to najlepšie pre Vášho štvorkolesového miláčika. Nakupujte v období od 27.11- 2.12.2020 extra výhodne!

 

Halogénové žiarovky Xenesis™ TruMatch™

Využite 40% zľavu na halogénové žiarovky Xenesis™ TruMatch™. Modernizácia, ktorou žiarovky prešli, zaisťuje ich dlhú životnosť a vysokú svietivosť. Špeciálny UV filter a teplota 4000 kelvinov garantuje skutočne biele svetlo a o 30% vyššiu svietivosť. Žiarovky Xenesis TruMatch sú ideálnou voľbou, pri ktorej nikdy nešliapnete vedľa!
 

Xenesis

Xenesis™ Spectrum™ xenónové výbojky

Štýlové jazdenie s xenónovými výbojkami! Počas Black Friday až s 20 % zľavou, ktorá poteší každého milovníka xenónového pohľadu. Dosvit xenónových výbojok ponúka až o 50 % viac svetla na vozovke, čím premeníte jazdu v noci na deň. Jednotka medzi xenovými výbojkami na trhu nesie názov Xenesis Spectrum!
 

výbojky

UNIQUE LED žiarovky
Vyšperkujte si auto do najmenšieho detailu! S UNIQUE ledkami T10 či C5W nebudete mať núdzu o kvalitne osvetlenú ŠZP či efektívne svietiace parkovacie svetlá. Snehobiela farba, spoľahlivý dosvit aj luxusný vzhľad – spojenie toho najlepšieho navyše s 20% zľavou iba počas Black Friday.

Unique

Exteriérové Autoledky

Či už chcete bezpečnejšie a jednoduchšie zaparkovať alebo si dopriať luxusné denné svietenie,
exteriérové AUTOLEDKY® sú tou správnou voľbou. Navyše počas Black Friday pri kúpe LEDiek ušetríte -20%.

exteriér


Interiérové Autoledky
Vymeňte nevkusné žlté žiarovky v interiéri a vdýchnite svojmu miláčikovi snehobiely nádych s Autoledkami. Na všetky interiérové AUTOLEDKY® sme pripravili akciovú cenu -20%.

interiér

LED sady do predných svetlometov

K niektorým vozidlám LED sady jednoducho patria! Moderný look, koncentrácia svetelných lúčov do požadovaného priestoru spolu s nastavením ohniska ledky - to všetko a omnoho viac ponúkajú LED sady do predných svetlometov od Autolediek. Black Friday zľava 15% na všetky LED sady Vás presvedčí, že ideálny čas na ich kúpu je práve teraz.

led sady
 

Plná verzia