Doprava a platba

Spoločnosť LED House s.r.o. spolupracuje so spoločnosťami Slovenská pošta, a.s. a DHL Parcel Slovensko spol. s r.o.

Slovenská pošta, a.s.

Doprava cez Slovenskú poštu, a.s. je spoľahlivý a lacný variant dopravy k zákazníkovi už na nasledujúci pracovný deň.

Poštár doručí zásielku na Vami uvedenú adresu do rúk adresáta alebo ním poverenej osoby. Prijímateľ svojím podpisom potvrdzuje prijatie zásielky.

Spoločnosť LED House s.r.o. odosiela tovar 1. triedou, čo znamená, že zákazník tovar obdrží v pracovný deň nasledujúci po dni odoslania zásielky. Zákazníkovi navyše odosielame email s číslom zásielky a možnosťou sledovania zásielky.

Produkt Doplnková služba Cena Bezplatná doprava pri nákupe nad Krajiny
doporučená zásielka Slovensko - 2,58€ 49,99€Slovensko
dobierka 1,32€

Zásielkovňa.sk

Doručenie prostredníctvom Zásielkovne je spoľahlivý a komfortný variant dopravy k zákazníkovi už nasledujúci pracovný deň.

V spolupráci so Zásielkovňa.sk Vám prinášame možnosť doručiť zásielku buď na Vami zvolené výdajné miesto alebo prostredníctvom kuriéra priamo na našu adresu.

V prípade doručenia na výdajné miesto Vám Zásielkovňa odošle e-mail s číslom Vášho balíka. Ihneď ako bude zásielka doručená na Vami zvolené výdajné miesto, bude Vám odoslaná SMS správa a e-mail s heslom pre výdaj zásielky. Zásielku si môžete vyzdvihnúť do 7 dní od okamihu získania hesla. Odbernú lehotu Vašej zásielky je možné zdarma predĺžiť na 21 dní zaslaním spätnej SMS. Doručenie zásielky na výdajné miesto je nasledujúci pracovný deň po dni odoslania zásielky.

V prípade doručenia priamo na Vašu adresu Vás bude vybraná prepravná spoločnosť vopred informovať o termíne doručenia Vašej zásielky. Zásielkovňa vyberie najvýhodnejšieho prepravcu s dôrazom na kvalitu a rýchlosť doručenia. Doručenie zásielky na Vašu adresu je nasledujúci pracovný deň po dni odoslania zásielky.

Produkt Doplnková služba Cena Bezplatná doprava pri nákupe nad Krajiny
vyzdvihnutie na výdajnom mieste - 2,28€ 29,99€Slovensko
dobierka 0,60€
najvýhodnejšie doručenie kuriérom na adresu - 4,79€ 69,99€Slovensko
dobierka 1,02€
Plná verzia