Časté otázky

V čom spočíva výhoda výmeny klasických žiaroviek za LED žiarovky?

Prestavba celého intérieru dodá extrémne luxusný a moderný vzhľad vozidlu. Taktiež LED žiarovky majú nízky odber, takže už sa viac nemusíte báť či ráno naštartujete, lebo ste nechali zapnuté svetlo. Taktiež LED žiarovky majú životnosť mnoho a mnoho rokov. LED žiarovky prežijú životnosť Vášho vozdila. Všetky naše LED žiarovky majú nasledujúce vlastnosti:

* Nízky odber/spotreba prúdu
* Vbudovaný prepäťový rezistor alebo zariadenie pre ustálenie prúdu
* Odolnosť voči nárazom a vibraciám
* Long Life - nad 50,000 hodín nepretržitej prevádzky
* Nízka produkcia tepla
* Okamžité ON/OFF
* Monochromatické (100%) farby

Prevádzkujete aj tzv. „kamenný obchod“?

Žiaľ nie. Prevádzkujeme len online obchod. Ak máte záujem o osobné stretnutie, kontaktujte nás a my Vám radi vyhovieme.

Akým spôsobom doručujete zásielky?

Zásielky rozposielame Slovenskou poštou a kuriérom DHL. Ohľadom cien poštovného sa informujte na tomto odkaze.

Kde nájdem návod ako namontovať/vymeniť žiarovky?

Hoci inštalácia našich žiaroviek je veľmi jednoduchá, ak máte akékoľvek pochybnosti, pre najdetailnejšie inštrukcie si preštudujte palubnú dokumentáciu v stati "VÝMENA ŽIAROVIEK".

Pri montáži LED žiaroviek sa uistite, že žiarovka ja vložená správne (v správnej polarite). Ak sa žiarovka nerozsvieti, obráťte ju tak, aby bola zachovaná správna polarita.

POZNÁMKA: Nikdy sa nedotýkajte skla žiarovky! Dotyk dramaticky znižuje životnosť žiarovky. Dotýkajte sa len pätky žiarovky a najlepšie urobíte, ak počas montáže použijete gumené rukavice.

Akú ponúkate záruku?

Na všetky výrobky uvedené na tejto stránke ponúkame záruku 2 roky.

Čo mám robiť, ak po výmene klasickej žiarovky za LED žiarovku mi žiarovka nesvieti a na prístrojovej doske sa rozsvieti kontrolka vyhorenej žiarovky, poprípade na informačnom displeji auta mi oznámi vyhorenú žiarovku?

Je to spôsobene tým, že Vaše auto je vybavené tzv. „kontrolou vyhorených žiaroviek“. Kedže LED žiarovka má nízky odber, riadiaca jednotka to vyhodnotí ako vyhorenú žiarovku. Riešenie je napojiť tzv. „rezistor“ na kabeláž pred žiarovku. Rezistor ponúkame v našom obchode a inštalácia je veľmi jednoduchá. Druhým riešením je vymeniť LED žiarovku za Xenónovú žiarovku, ktorá má rovnaký odpor ako klasická žiarovka.
Novinka!
AUTOLEDKY.SK® pre Vás pripravila žiarovku s už zabudovaným rezistorom. Už žiadne otravné napájanie rezistorov! Stači len žiarovku vložit a všetko funguje tak, ako má. Objavte aj Vy nový produkt UNIQUE Sulfid Power Bright 36mm so zabudovaným rezistorom!

Tovar nie je skladom. Ako mám postupovať?

Ak ste sa rozhodli pre kúpu tovaru, ktorý nie je skladom, pokračujte v nákupe tak, akoby bol tovar skladom. Okamžite, keď bude tovar na sklade, Vám bude odoslaný + firma Autoledky.sk® pripíše zľavu 5% na každú objednávku na vypredaný produkt ! Dodanie nového tovaru trvá v priemere od 2 do 3 týždňov.

Ako funguje Váš nový systém zliav za komentáre?

Nový systém zliav bol navrhnutý pre získanie spätnej väzby od zákazníkov. Táto spätná väzba môže pomôcť pri rozhodovaní o kúpe produktu.
Schéma fungovania:

  1. Zákazník si objedná a prevezme tovar
  2. Po zaevidovaní platby sa danému zákazníkovi na produktovej stránke už zakúpeného produktu zobrazí možnosť získania zľavy
  3. Zákazník napíše a odošle komentár
  4. Zákazníkovi je automaticky pripísaná zľava, ktorá sa použije pri ďalšej objednávke
Zľava je vypočítaná na základe hodnoty produktu a počtu zakúpených produktov.
Maximálna zľava uplatniteľná na jednu objednávku je 20%, nevyužitá zľava prechádza na ďalšiu objednávku. Za komentár k jednému produktu je možné získať zľavu maximálne raz za 30 dní.
Prevádzkovatelia portálu Autoledky.sk® si vyhradzujú právo odobrať zľavu v prípade, že dôjde k zneužitiu zľavového systému a/alebo odosielaniu nezmyselných, nepravdivých komentárov.

Ako mám reklamovať zakúpený tovar?

Ak sa naskytla ojedinelá situácia a tovar je nutné reklamovať, prosím postupujte nasledovne:

  1. vytlačte a vypíšte reklamačny protokol (vzor môžete stiahnúť tu)
  2. odošlite reklamovaný tovar spolu s faktúrou a vypísaným reklamačným protokolom na adresu: Autoledky.sk, Rozvojová 2, 040 11 Košice
Upozorňujeme, že tovar na dobierku nebude prevzatý a poštová spoločnosť Vám ho vráti naspať!
Detailnejšie informácie nájdete v našich obchodných podmienkach.

Plná verzia